İç Eleştirmeni Ortağa Dönüştürmek

Hepimiz içimizdeki eleştirmeni tanırız. Dırdır eder, sızlanır, beğenmez ve hatta bazen çıldırıp tüm kontrolü eline geçirir. Bizi eleştirir, çevremizdekileri eleştirir. Düşüncelerimizi ve davranışlarımızı kontrol eder. Harekete geçmemizi engeller. Aklınca bizi koruyordur; ancak çoğu zaman utanç, endişe, depresyon ve kendine güvensizliğe sebep olur. İşimizde ve ilişkilerimizde yıkıcı bir etkisi vardır.

Voice Dialogue (İç Seslerle Diyalog) yaklaşımı ile acımasız bir düşman olan İç Eleştirmeni işbirliği yaptığınız bir ortağa dönüştürmek mümkündür.

Bu 1 günlük eğitimde aşağıdaki konuları kapsayacağız:

  • İç Eleştirmen / Yargıç’ın doğası ve nasıl ortaya çıktığı
  • Altında yatan kırılganlık ve korku
  • Bir dönüşüm aracı olarak Voice Dialogue (İç Seslerle Diyalog)
  • Voice Dialogue’un dayandığı ilkeler

Çalışmanın Faydaları

Bu program ile İç Eleştirmeninizi farklı boyutları ile tanıyacaksınız. İç Eleştirmenin fonksiyonunu ve hayatınızdaki rolünü derinlemesine anlayacaksınız. Bu eleştirel iç sesi yıkıcı bir düşmandan etkin bir ortağa dönüştürecek araçlar kazanacaksınız. Böylece İç Eleştirmen’in özel ve iş yaşamınızdaki yıkıcı etkisinden kurtulmakla kalmayacak, iç gücünüzle temas edeceksiniz.

Günün Akışı

Program teorik temellerin anlatımı ile başlayacak. Her bir katılımcının kendi İç Eleştirmeni ile çalışabileceği bireysel seanslar ve grup tartışması ile devam edilecek. İlişkilerinize “Benlik Psikolojisi” gözlüğü ile bakacak ve İç Eleştirmen/Yargıcınızın ilişkilerinizi nasıl etkilediğini de ayrıca araştıracağız.

Bu bir günlük program 16 Mart 2014 Pazar günü 10.00 – 18.00 saatleri arasında Serendipity Coaching ofisinde* gerçekleştirilecektir.

Eğitim Türkçe olarak sunulacaktır.

Kayıt

Program ücreti 250 TL’dir.

Kayıtlar, ön ödeme yapılması halinde kesinleşir. Ön ödeme, toplam program bedelinin %20′si kadar olacaktır. Kayıt formu için info@serendipity-coaching.com adresine mesaj atabilir veya (212) 265 3105 numaralı telefondan Özlem Sarıoğlu’na ulaşabilirsiniz.

Ücrete KDV dahil değildir.

Eğitmen

Özlem Sarıoğlu

*Serendipity Coaching adresi: Mesa Studio Plaza Evleri No:42/7 Göktürk (Kemerburgaz) – İstanbul

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s